Aktuality školní družiny

Školní družina v říjnu

Připomínáme platby družiny a kroužků, termín byl 20. září, prosíme o kopie dokladů o platbě k nahlédnutí vychovatelům a vedoucím kroužků. Děkujeme.

Info: www.campanus.cz :

DRUŽINA,  Platby a čipy

Volnočasové aktivity, Kroužky

 

  1. října – Dřevěná dílna – Děti si obrousí dřevěný polotovar , pomocí nářadí ho sestaví a nabarví, dále se dozvědí zajímavé informace o obrábění dřeva a uvidí ukázky práce na kmitající pile.

2 termíny: 14. 00 – 15. 00, 15. 00 – 16. 00 hodin, děti dostanou přihlášky, cena 100,- Kč

 

  1. října – KC Zahrada – divadlo – O větrném králi–  od 14.30 – 15.30 , Divadlo t601.  Pohádka je o putování po světě a hledání ztracené sestřičky, na konci kterého je jedna přesná branka do pravého horního rohu. Radek má nadevše rád fotbal a chce být mistrem světa. Jeho sestra Róza si jako každá holka hraje spíš s kočárkem nebo hraje na hudební nástroje. To se Radkovi nelíbí, musí přece trénovat. Jednoho dne sestru unese na svůj zámek větrný král a tak se jí Radek vydává hledat. Koho na cestě za ztracenou sestřičkou potká, podaří se mu ji vysvobodit a stane se mistrem světa? Uvidíme. Cena: 40- Kč

 

  1. října – Toulky Prahou– Jak se točily filmy bez počítačových triků – Muzeum Karla Zemana, 14, 00 – 18, 00 hodin, cena 75,- Kč.

Děti dostanou přihlášky

 

  1. října – Dýňová slavnost  – 16, 30 – 18,00

dlabání dýní – akce pro děti a jejich rodiče, děti dostanou přihlášky, vlastní dýně a dobrá nálada podmínkou

 

Světový den laskavosti

Děti ze školní družiny se přihlásily do prvního ročníku celostátní soutěže pro děti www.jsemlaskavec.cz, který se koná 13. listopadu 2017 v rámci Světového dne laskavosti.

Chystáme několik aktivit, o kterých vás budeme průběžně informovat.

 

 

 

 

 

Školní družina je v provozu od pondělí 4. září 2017 od 6.30 do 17.30 hodin.

V případě samostatných odchodů dětí je nutné mít písemný souhlas rodičů s uvedenou hodinou odchodu a kontaktem pro ověření.

Vyučování tento den je pro 2. -4. třídy od 8.00 do 8.45 hodin.

Přihlášky do školní družiny prosíme vyplnit co nejdříve, na webu v dokumentech bude ke stažení nová přihláška, bez rozsahu docházky. Přihlášky budou k dispozici u vychovatelek/vychovatelů ŠD, případně na vrátnicích školy. Rozsah docházky doplníte, až budete vědět rozvrh a kroužky samostatným formulářem.