15.1. Pololetní práce

Vážení rodiče, jak Vám jistě již Vaše děti říkaly, minulý týden jsme psali pololetní práce z matematiky. I tento týden … více »

4.1. PLAVÁNÍ

Vážení rodiče, pomalu, ale jistě se nám blíží čas, kdy budeme místo tělesné výchovy chodit na plavání (konkrétně budeme začínat … více »

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok :)

Vážení rodiče, milí žáci, přeji Vám krásné a klidné prožití vánočních svátků a mnoho radosti v novém roce. Budu se … více »

20.12. Velká pochvala sportovcům a účinkujícím v Klokánku

Vážení rodiče, chci moc pochválit Vaše děti za účast na vánoční olympiádě. Všichni zúčastnění sportovali co mohli a já měla … více »

Vánoční olympiáda + procházka do Kunratického lesa

Vážení rodiče, ve středu 20.12.  se bude naše třída účastnit vánoční olympiády, která bude probíhat u nás ve škole. Děti mohou … více »

13.12. Exkurze v pátek a pondělí

Vážení rodiče, dnes jsme si s dětmi zapisovali do žákovské knížky informace o exkurzích Co dělají naši rodiče. Tento pátek … více »

11.12. Dávání dárečků

Vážení rodiče, jak Vám jistě již Vaše děti říkaly, dnes si děti losovaly spolužáka, kterému příští pátek budou moci udělat … více »

Čtenářský deník + dentální hygiena

Vážení rodiče, připomínám, že v pondělí by děti měly donést své čtenářské deníky. Dále jdeme v pondělí na dentální hygienu … více »

Adventní dílny – 6. prosince od 17,00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!

6. prosince od 17,00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!

27.11. Vánoční stromeček a světýlka

Vážení rodiče, pomalu se nám blíží čas Vánoc a i my s dětmi už se pomalu začínáme těšit. Byli bychom … více »