Doplnění kufříků + kapesníky

Vážení rodiče, chci Vás požádat o doplnění věcí do kufříku dětí a zakoupení čtvrtek vel. A3, A4 a barevných papírů. … více »

Z důvodu voleb se v pátek 12.1. učíme celý den v družině (4. oddělení). Prosím, aby děti šly ráno rovnou do družiny a přinesou si pouze svačinku a penál. Děkuji S.H.

Veselé Vánoce!

Vážení rodiče, milé děti, přeji Vám krásné Vánoce plné pohody, splněných přání a do nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí … více »

Třídní vánoční besídka

Vážení rodiče, v pátek 22.12. budeme mít celé vyučování vánoční besídku. Děti si připravují vlastní představení, mohou zahrát na svůj … více »

Vánoční laťka

V pátek 15. prosince 2017 se pro zájemce uskuteční tradiční závod Vánoční laťka. Jedná se o soutěž ve skoku vysokém. … více »

Fotogalerie třídy

Vážení rodiče, založila jsem naší třídě fotogalerii, kde najdete fota z našich třídních a školních akcí. Odkaz na fotogalerii najdete … více »

Vážení rodiče, děkuji za nádherné pohádky a ozdobičky na stromeček. Přeji Vám krásný víkend:-) S.H.

Plavání – doplatek za dopravu

Vážení rodiče,  ráda bych Vás požádala o zaplacení doplatku 142 Kč za dopravu na plavání, která vychází na každé dítě … více »

Sloh – pohádka

Vážení rodiče, v pátek děti tvořily vlastní pohádky a to tak, že každý vždy řekl pouze jednu větu v příběhu … více »

Čokoládovna

Vážení rodiče, 6.12. se zúčastníme malého předvánočního výletu do čokoládovny, kde si děti budou moci i svou čokoládu nazdobit. Kdy: … více »