Veselé Vánoce :-)

Vážení rodiče, milí žáci, přeji Vám krásné a klidné prožití vánočních svátků a mnoho radosti v novém roce. Budu se … více »

Kino 18.12

V pondělí, 18. 12, jdeme do kina Lucerna – MŮJ ŽIVOT CUKETKY, sraz u skříněk již v 7:30. Předpokládaný příchod zpět je v … více »

Příběhy s vyjmenovanými slovy :-)

Vážení rodiče, milí žáci, minulý týden jsme ve škole tvořili takový menší projekt v českém jazyce, v rámci kterého jste … více »

Složky

Dobrý den, jelikož ve třídě často pracujeme s pracovními listy, byla bych ráda, aby žáci měli pod lavicí složku, do … více »

Adventní dílny – 6. prosince od 17,00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!

6. prosince od 17,00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!

5.12 – Microsoft

Vážení rodiče, milí žáci, připomínám, že se nám blíží další exkurze, která se pojí s našim projektovým týdnem, kdy navštěvujeme … více »

Byla spuštěna sekce „Fotogalerie“

Exkurze 16.11

Vážení rodiče, milí žáci, ve čtvrtek nás čeká exkurze, během které se společně blíže podíváme na chod restaurace. Jelikož se nachází … více »

Konzultační týden

Vážení rodiče, opět vám nabízíme místo klasických třídních schůzek (ty proběhly na začátku školního roku), individuální konzultace za účasti rodičů, … více »

Katalog Albatros

Vážení rodiče, děti dostaly 2x katalog společnosti Albatros. Pokud budete mít zájem, pošlete vyplněnou objednávku zpět nejpozději do pátku 10.11. Děkuji,  … více »