Nové čísla třídního časopisu Campas

Zdrávím všechny přátele našeho třídního časopisu Campas. Pod textem přidávám poslední dvě čísla. Všechny čísla časopisu najdete pohromadě ve složce … více »

Závěr školního roku

Vážení rodiče, milí žáci, konečně přišel čas, na který jste se tak dlouho těšili, čas prázdnin. Máme za sebou náročný, ne … více »

Ukončení školního roku

Dobrý den, Vážení rodiče, posílám pár informací a úkolů, které musíme do konce školního roku ještě zvládnout. Poslední týden od … více »

Gizela

Dobrý den, vážení rodiče, na Váš podnět, nevíme, jestli všechny děti předali doma papírek, dávam do pozornosti informaci, že dne … více »

Automatické doručování aktualit z webu školy (RSS)

Dobrý den, Vážení rodiče, jak jsem se domluvili na rodičovských schůzkách, posílám Vám návod, jak se dá nastavit, aby se … více »

Ukončení sběru PET víček

Milí žáci, vážení rodiče, vzhledem k problémům s výkupem PET víček jsme nuceni jejich sbírku k 30.4.2018 ukončit. Po tomto  datu budou … více »

Jarní dílny pro děti, rodiče i veřejnost – 27.3. od 17 hodin

Březen, měsíc úklidu ve školních taškách

Vážení rodiče, nejen Vás, ale i nás, trápí těžké školní tašky Vašich dětí. Nemyslíme si, že vše, co děti v … více »

Republikové finále ve florbalu 2017/2018 organizuje opět ZŠ Campanus!

Vážení rodiče a přátelé školy, po loňském velkém úspěchu naší školy v RF ve florbalu (děvčata 3. místo, chlapci 6. místo … více »

Příspěvek do fondu Spolku rodičů při Základní škole Campanus

Vedení Spolku rodičů žádá o zaplacení příspěvku rodičů ve výši 300,- Kč na druhé pololetí školního roku 2017/2018 (jarní dílny, ocenění nejlepších … více »