Poděkování

Vážení rodiče, chtěla bych Vám velmi poděkovat za krásné a pohodové tři roky. Vaše děti jsou skvělé a bylo mi … více »

Vybíráme peníze

Vážení rodiče, Ke konci roku se vybírání peněz trochu nahromadilo. Pro upřesnění vkládám stručný přehled. branný den – 50 Kč … více »

Výlet Mirakulum

Vážení rodiče, připomínám, že dne 27.6. jedeme se třídou do Mirakula. Sraz bude u školy v 8,00 hodin. Poté pojedeme … více »

Organizace konce školního roku ( postupně aktualizováno)

na pracovní sešity do 6. třídy vybíráme 460 Kč (NJ), 430Kč (FJ) 19. června – vyklizení skříněk, odevzdání klíčků od … více »

Olympiáda 5. tříd – 20.6.

Vážení rodiče, dne 20. 6. budeme mít školní olympiádu. Akce bude trvat celý den. Děti budou potřebovat sportovní oblečení, dostatek … více »

Branný den – 15. 6.

Milí rodiče, milé děti, tento den budeme mít dopolední program branných aktivit. Bude probíhat na pěti stanovištích od 8,00h. do … více »

Peníze na výlet do Mirakula

Vážení rodiče, peníze, které jsem vybírala na výlet v rámci školy v přírodě, mám stále u sebe. Během výpravy na Smrk … více »

Vybíráme na fotografie

Vážení rodiče, do konce tohoto týdne vybírám peníze za fotografie. Cena za společnou fotografii je 40 Kč, skupinka 35 Kč. … více »

Obědy 29. 6. a 3. 9.

Vážení rodiče, ve dnech 29. 6. a 3. 9. mají všechny děti odhlášené obědy, kdo chce jít, musí si oběd přihlásit. … více »

Pozdější příjezd ze ŠvP

Vážení rodiče, vzhledem k opožděnému příjezdu autobusů do areálu ŠvP bude příjezd dětí do Prahy posunut cca na 13,30.  Předávejt … více »