Poděkování

Vážení rodiče, ze srdce děkuji za všechny krásné květiny a dárky, které mi Vaše děti přinesly. Velmi mě to potěšilo … více »

Poslední den školy

POSLEDNÍ DEN ŠKOLY (29. 6.) FUNGUJE DRUŽINA DO 14:00. POKUD DÍTĚ ODCHÁZÍ SAMO PO ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ, MUSÍ MÍT LÍSTEČEK (PEPÍČEK … více »

Závěr školního roku

Dobrý den, posílám informace k závěru školního roku. 1. Platby Prosím, zaplaťte co nejdříve: – 500 Kč na pracovní sešity, … více »

Odevzdávání učebnic a platba za branný den

Vážení rodiče, v pondělí 25.6. se odevzdávají tyto učebnice: Český jazyk, Čítanka, učebnice Anglického jazyka, Prvouka.  Dále připomínám platbu za … více »

Závěrečné opakování z Čj

Vážení rodiče, zítra děti píší závěrečné opakování Čj z druhého ročníku. Podrobný obsah testu je rozepsán v sekci PRO NEMOCNÉ. … více »

Dopravní hřiště

Vážení rodiče, připomínám zítřejší dopravní hřiště. Sraz před školou v 7,45 hod. Odchod od školy v 8,00 hod. Nezapomeňte helmu, … více »

Letní olympiáda

Vážení rodiče, v pondělí 18. 6. se bude konat letní olympiáda ZŠ Campanus – 2. třídy. Děti budou soutěžit v … více »

Obědy na konci a na začátku školního roku

Poslední odhlášky obědů jsou možné do 20. 6. 2018. 29. 6. a 3. 9. mají všechny děti odhlášené obědy. V … více »

Dopravní hřiště

Vážení rodiče, ve středu 13. 6. nás čeká návštěva dopravního hřiště.  Budeme se seznamovat se silničními pravidly a jezdit na … více »

Branný den

Vážení rodiče, v úterý 12.6. se zúčastníme branného dne. S dětmi se sejdeme na Pohádkovém náměstí v 7:45. Děti přijdou … více »