Oprava ČJ, 19.1. projekt s rodiči ve škole

Dobrý den, dnes si mají děti doma opravit chyby v diktovaných slovech (sešit ČJ). Žáci, kteří měli více chyb, mají … více »

Písmeno H, h – v deskách, Čertoviny 109Kč

Dobrý den, cena kina je snížena pro žáky na 109Kč (studentská byla 130Kč). Částku 109 Kč posílejte pokud možno přesně. … více »

Pátek – výuka

Dobrý den, v pátek budeme mít z důvodu voleb dopolední výuku ve ŠD. Děti si v pátek přinesou flétny, budeme … více »

Kino, učivo

Dobrý den, ráda bych  upozornila na to, že se chystáme na pohádku Čertoviny se všemi 1. třídami v den vysvědčení … více »

Plán učiva od 3.1.

Milí rodiče, vítejte na stránkách naší třídy v 1. lednovém týdnu. Přeji všem hodně zdraví a spokojenosti po celý další … více »

Ples 8. 3. 2018

Připomínáme, že dne 8.3. nás v rámci plesu čeká taneční vystoupení. Aby všichni rodiče měli dostatek času na přípravu, chceme … více »

Vánoční přání, poděkování

Vážení rodiče, všem srdečně přeji šťastné a ve zdraví prožité vánoční svátky, hodně radosti a pohody nejenom o Vánocích, ale … více »

Pochvala, pátek 22.12.

Milí rodiče, děti dnes dostaly poslední úkoly před vánočními prázdninami (přinést až 3.1.). V pátek si vezmou: batůžek, svačinu, čajovou … více »

Příchod na besídku

Milí rodiče, zítra 20.12. přijdou děti v 16,55h do šaten. V 17h si je odvedu ze šaten do třídy. Pro … více »

Poslední týden před vánočními prázdninami, hodnocení vánoční olympiády

Milí rodiče, od pondělí 18.12. můžou děti nosit do třídy zabalené a  popsané dárečky. 19.12. ŠD – pouze do 16,45h … více »