Veselé Vánoce!

Vážení rodiče, milé děti, přeji Vám krásné Vánoce plné pohody, splněných přání a do nového roku 2018 hodně zdraví, štěstí … více »

Vánoční laťka

Vážení rodiče, v pátek 15. prosince 2017 se pro zájemce uskuteční tradiční závod Vánoční laťka. Jedná se o soutěž ve … více »

Cesta do Vestce

Milí rodiče, včerejší cesta do Vestce byla díky velmi hodnému panu řidiči, se kterým jsme jeli, zcela zadarmo. Tudíž jsem … více »

Čokoládovna

Vážení rodiče, v pátek 8.12. se zúčastníme malého předvánočního výletu do čokoládovny, kde si děti budou moci nazdobit vlastní čokoládu. … více »

Doplatek za dopravu na plavání

Vážení rodiče, ráda bych Vás požádala o zaplacení doplatku 142 Kč za dopravu na plavání, která takto vychází na každé … více »

Projekt Co dělají naši rodiče?

Vážení rodiče, tuto středu 6. 12. jedeme v rámci projektu Co dělají naši rodiče? do Vestce. Sejdeme se opět před … více »

Adventní dílny – 6. prosince od 17,00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!

6. prosince od 17,00 hodin. Přijďte, těšíme se na Vás!

Konzultace

Vážení rodiče, kdo je objednaný na konzultace od 17:30 a později, prosím, přijďte učitelským vchodem (od školky z ulice Hroncova … více »

Exkurze do tiskárny

Ve středu 29. 11. se chystáme na exkurzi do tiskárny Europrint, a.s. Sraz bude v 7:30 před hlavním vchodem do … více »

Konzultační týden

Vážení rodiče, od 27.11. do 1.12. nás čekají konzultační hodiny, kterých se budete účastnit společně s dětmi. Hlavním cílem je v … více »