Provoz školní družiny 2017/18

Informace o provozu družiny

provoz ŠD: (1. – 4. třída)
ranní družina od 6.30 do 8.45 hodin, odpolední družina do 17.30 hodin

Do družiny se dítě přihlašuje vyplněním přihlášky a zaplacením poplatku, který je stanoven na tento školní rok na 350,- Kč za měsíc. Poplatek se hradí pololetně (viz platby ŠD). Při změně telefonu prosíme o včasnou aktualizaci.

Ranní školní družina:
6.30 – 8.45 hodin

  • pro 1. a 2. třídy – 1. oddělení ŠD – v přízemí vedle šaten 
  • pro 3. a 4. třídy – 13. oddělení ŠD – v přízemí za Pohádkovým náměstím

Odpolední školní družina: od konce vyučování do 17.30 hodin
Děti přecházejí do ŠD po skončení vyučování jednotlivých tříd, provoz ŠD se přizpůsobuje i půleným hodinám a odpolednímu vyučování, jednotlivá oddělení odcházejí na oběd podle předem daného rozpisu, POZOR – ne vždy se čas oběda shoduje s časem konce vyučování.

Odchody dětí:
Dítě může z družiny odcházet samo nebo s doprovodem.
Samostatně může dítě odejít pouze v případě, že je tak uvedeno v přihlášce, výjimečně může mít dítě od rodičů písemný souhlas se samostatným odchodem, lístek pak zůstává v družině jako doklad o odchodu dítěte.
Ze ŠD si může dítě vyzvednout pouze osoba uvedená v přihlášce = kontaktní osoba: rodiče, prarodiče, sourozenci, sousedé a kamarádi. Děti se vyzvedávají pomocí čipů, které si rodiče předem zakoupí (žádosti jsou k dispozici u vychovatelů a na všech vrátnicích).
Děti, které jezdí autobusem do Vestce, musí mít od rodičů vyplněný plán odjezdů
a na požádání jej předloží. 
Telefonické a elektronické žádosti o změny v režimu odchodů jsou nepřípustné!!!

ODCHODY ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY
Z důvodu bezpečnosti dětí, klidu na oběd a nenarušování činnosti ŠD jsou odchody dětí ze školní družiny stanoveny takto:
od 13.15 do 14.00 hodin
– a dále od 15.15 do 17.30 hodin

V 14.00 hodin odchází děti, které ten den nemají žádný kroužek, ven (hřiště v okolí školy, Kunratický les) nebo mají naplánovaný program. Od 14.00 do 15.00 nelze děti z družiny vyzvedávat.

POZOR! V době před zahájení činnosti školních zájmových kroužků a také po jejich skončení (1. – 15. září 2017 a 15. – 29. června 2018) bude v družině  prodloužená vycházka do 15.30 hodin.

 

 

V době školních prázdnin je školní družina v provozu.
Vedení školy však projednává přerušení činnosti ŠD a ŠK se zřizovatelem z důvodu úspory energií. V době školních prázdnin není v provozu školní jídelna.
V případě zájmu o provoz o prázdninách nás kontaktujte emailem: radka.rehackova@campanus.cz.
Závazné přihlášky uzavíráme vždy 10 pracovních dnů před termínem jednotlivých prázdnin. Provoz o prázdninách je 8.00 – 14.00 hodin.

Další informace:
Informace o činnosti družiny  najdete na webu školy v rubrice družina, aktuální akce na modré ikoně družiny vpravo dole a na stránkách příslušných tříd.
Vedoucí školních zájmových kroužků si děti v družině vždy vyzvedávají, po skončení kroužku je tamtéž vrací.

Od 16.00 hodin  se dětí spojují do velkých oddělení, kde zůstávají v závěrečné družině (1. a 13. oddělení)

Prosíme, aby si dítě přineslo do družiny balení papírových kapesníčků, tyčinkové lepidlo, blok na kreslení a láhev sirupu. Vítány jsou barevné papíry, čtvrtky, další lepidla a  jakýkoliv výtvarný materiál.  Osvědčilo se nám, když mají děti i v družině ještě jeden penál nebo pouzdro.
Nedávejte, prosím, dětem do družiny  cenné věci a drahé hračky, nemůžeme ručit za jejich ztrátu nebo poškození (viz školní řád).

Používání mobilních telefonů je omezeno a je  možné pouze po domluvě s vychovatelkou/em.

Přizpůsobte prosím oblečení dětí činnostem v ŠD (hry, pobyt venku). Abychom předešli zbytečným ztrátám, podepište dětem oblečení i obuv.

Kontakty:
Nejlépe emailem, konzultaci si předem domluvte, popř. využívejte konzultačních hodin jednotlivých vychovatelek/ů. Děkujeme, že nebudete rušit pedagogické pracovníky v době, kdy mají na starost Vaše děti.
Email – jmeno.prijmeni@campanus.cz , např. radka.rehackova@campanus.cz     Telefony:  Zástupkyně ředitelky školy: Bc. Radka Řeháčková: 222 366 514

 (ranní a závěrečná)  – 1. oddělení v přízemí  – 725 702 773 (6.30 -8.45, 13.30 – 17.30)

ŠD 1: 222 366 527  (13.30 – 14.00, 15.15 -16.00)                                                                

 ŠD 2: 222 366 531  (13.30 – 14.00, 15.15 – 16.00) 

Věříme, že dodržováním výše uvedených pravidel dokážeme, aby tento rok byl pro děti úspěšný a radostný.
Na děti se těší všechny vychovatelky a vychovatelé školní družiny.

< předchozí článek
Programy pro předškoláky
další článek >
Zahájení činnosti zájmových kroužků

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Streetwork ve škole

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o tom, že od května se budou v prostorách školy a jejím okolí pohybovat sociální pracovníci Nízkoprahového klubu pro děti a mládež Ymkárium. Vašim dětem…

více »
Ilustrační obrázek

Výsledky zápisu do 1. tříd

Vážení rodiče, předkládáme Vám výsledky zápisu do prvních tříd pro školní rok 2023/2024. výsledek zápisu do 1. tříd Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí…

více »
Ilustrační obrázek

Nebezpečí sociálních sítí

Vážení rodiče,  stále častěji se k nám z řad veřejnosti, policie, OSPODU dostávají informace  o zneužívání dětí prostřednictvím sociálních sítí. Proto doporučujeme: Mluvte s dětmi o tom, co dělají s mobilním telefonem…

více »
Ilustrační obrázek

Sbírka pro FOD Klokánek

Klokánek ZŠ Campanus pořádá sbírku pro FOD Klokánek Co by dětem v Klokánku pomohlo? oblečení a obuv, bytový textil, ložní prádlo, sportovní a školní potřeby, kojenecké věci, drobná kosmetika…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení