Zájmové kroužky 2. pololetí

Otevření CISu pouze pro změny (nové přihlášení) od 24. ledna 2018 (20, 00 hodin) do 26. ledna 2018 (16, 00 hodin).

Jestliže si žádnou změnu v docházce do zájmových kroužků nepřejete, nemusíte nic hlásit.

Odhlášení z kroužku prosíme písemně k rukám vedoucího kroužku.

Pokyny k platbě za zájmové kroužky školy

Částka za každý kroužek, který dítě navštěvuje, se hradí pololetně.

na účet: 19-77825369/0800              Variabilní symbol: 3 + kód kroužku + ID dítěte

Platba za 2. pololetí: 20. února 2018

Do poznámek prosíme uvést příjmení dítěte, třídu, popř. kroužek, děkujeme.

Prosíme Vás, aby okopírovaný doklad o zaplacení kroužku děti předložily vedoucímu kroužku ke kontrole.

 

ÓD

NÁZEV KROUŽKU

DEN

ČAS

LEKTOR

TŘÍDA

KAP.

CENA

 pololetí

01

Keramika 1

pondělí

14.00 – 15.00

M. Nováková

1. – 5.

13

800, – Kč

02

Keramika 2

pondělí

15.15 – 16.15

O. Lachnit

2. – 5.

18

800,- Kč

03

Šikovné ručičky

pondělí

14.15 – 15.15

D. Kožárová,

D. Policianová

1. – 3.

19

800,- Kč

04

Čtenářský klub

pondělí

14,30 – 16,00

H. Světlíková

3. – 5.

6

0,- Kč

05

Vaření 1

pondělí

15.15 – 16.15

M. Maisnarová

M. Urbanová

2. – 4.

13

800,- Kč

06

Flétna 1 – začátečníci

pondělí

15.15 – 16.00

J. Kudrnová

1. – 5.

10

600,- Kč

07

Flétna 2 – pokročilí

pondělí

16.15 – 17. 00

J. Kudrnová

2. – 5.

10

600,- Kč

08                    

Mozky v pohybu

úterý

14.00 – 15.00

I. Štěpánová

2. – 4.

16

600,- Kč

09

Keramika 3

úterý

14.00 – 15.00

O. Dobešová

1. – 5.

18

800,-Kč

10

Hudební kroužek Orffík

úterý

14.00 – 15.00

E. Kalinová

2. – 5.

9

600,- Kč

11

Mladý zdravotník

úterý

14.00 –  15.00

V. Plačková

2. – 5.

15

600,- Kč

12

Přírodovědný kroužek 1

úterý

14.00 –  15.00

R. Řeháčková

1. – 2.

15

800,- Kč

13

Čtenářský klub

úterý

14.30 – 15.30

A. Smetanová

1. – 3.

6

0,- Kč

14

Přírodovědný kroužek 2

úterý

15.15 – 16.15

R. Řeháčková,

J. Kokšalová

2. – 5.

20

800,- Kč

15

Fotbal

úterý

14.00 – 15.30

A. Mihál

4. – 6.

16

600,- Kč

16

Crossfit

 

 

 

 

 

 

17

Výtvarný kroužek 1

středa

15.30 – 16.45

O. Lachnit

2. – 5.

18

800,- Kč

18

Dramatický kroužek

čtvrtek

14.00 – 15.30

G. Hofmannová

2. – 4.

20

800,- Kč

19

Keramika 4

čtvrtek

14.00 – 15.00

T. Sahulová

1. – 4.

13

800,- Kč

 

20

Zumba

čtvrtek

14.00 – 15.00

A. Smetanová

1. – 3.

18

600,- Kč

21

Pěvecký sbor Zvonek

čtvrtek

14.00 – 15.00

P. Švarcová

1. – 5.

23

600,- Kč

22

Flétna 3 – začátečníci

čtvrtek

14.00 – 14.45

M. Vostálová

1. – 5.

9

600,- Kč

23

Flétna 4 – mírně pokročilí

čtvrtek

15.00 – 15.45

M. Vostálová

1. – 5.

9

600,- Kč

24

Flétna 5 – pokročilí

čtvrtek

16.00 – 16.45

M. Vostálová

2. – 5.

9

600,-Kč

25

Jazykohrátky

čtvrtek

14.00 – 15.00

L. Čapková

1. – 2.

15

600,- Kč

26

Atletika pro děti 1

čtvrtek

14.00 – 15.30

M. Plachá

1. – 2.

18

600,- Kč

27

Jóga

čtvrtek

15.15 – 16.15

M. Štěpánová

1. – 2.

14

600,- Kč

28

Vaření 2

čtvrtek

15.15 – 16.15

D. Deckerová,

B. Kynclová

1. – 3.

14

800,- Kč

29

Výtvarný kroužek 2

pátek

14.00 – 15.30

M. Nováková

1. – 5.

18

800,- Kč

30

Atletika pro děti 2

pátek

14.00 – 15.30

P. Martinů

3. – 4.

18

600,- Kč

31

Aerobic

pátek

15.30 – 16.30

H. Kašparová

4. – 9.

16

600,- Kč

32

Dramatická výchova

dle domluvy

I. Kejzlarová

6. – 9.

15

600,- Kč