Nabídka školní psycholožky

Vážení rodiče, milí žáci,

již několik týdnů probíhá domácí vzdělávání a pro nás všechny je to nová situace. Od vyučujících vím, že v naprosté většině to zvládáte výborně. Velký obdiv zasloužíte vy rodiče, kteří jste ke svým běžným životním rolím přibrali i roli učitele vlastních dětí. I vaše ratolesti se musí s touto situací vypořádat a rovněž pro ně to není jednoduché. Navíc jsme všichni omezili některé své aktivity a většinou trávíme převážnou část dne spolu doma.  To může přinášet určitá úskalí. Pokud budete mít chuť odreagovat se tím, že někomu sdělíte své starosti , obavy nebo cokoli jiného, co vám současná situace přinesla, je možné využít kontakt: zuzana.kynclova@campanus.cz    Samozřejmě budu ráda, když se dozvím i to, co se vám daří, na co jste pyšní, co vám dělá radost. Nepřemýšlejte nad tím, jestli je už nevyhnutelné využít psychologa a zbavujte se „zátěže“, jakmile ji ucítíte, ať máte stále dostatek sil pro sebe i své blízké.  

Přeji vám všem pevné zdraví a rychlý návrat do běžného života plného jarního sluníčka

Zuzana Kynclová, školní psycholožka

< předchozí článek
Den vítězství
další článek >
Věděli jste, že na Velikonoce v Anglii ženy přivazují muže k židlím?

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Informace k zájmovým kroužkům – 2. pololetí

Činnost zájmových kroužků pokračuje dále jako v 1. pololetí. V případě, že chcete své dítě z kroužku odhlásit, učiňte to prosím písemně nebo emailem vedoucímu kroužku: jmeno.prijmeni@campanus.cz, případně: radka.rehackova@campanus.cz. Angličtina:…

více »
Ilustrační obrázek

Krásné vánoční svátky

Přejeme všem dětem, rodičům i zaměstnancům školy krásné vánoční svátky a do nového roku 2023 hodně zdraví, klidu a radosti. Vaše ZŠ Campanus…

více »
Ilustrační obrázek

Oprava podlahové krytiny v šatnách od 10.12.

V nejbližších dnech proběhne v naší škole oprava podlahové krytiny v šatnách vstup č. 2. Současná litá podlaha bude vyměněna za PVC. Opravu bude provádět certifikovaná firma, která byla vybrána…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení