Informace k zájmovým kroužkům

5. 10. 2020 – lekce zájmových kroužků  pokračují za dodržování všech hygienických podmínek a doporučení MŠMT.

 

20. 9. – platby za zájmové kroužky školy

Částka za každý kroužek, který dítě navštěvuje, se hradí pololetně.

na účet: 19-77825369/0800              Variabilní symbol: 3 + kód kroužku + ID dítěte

Platba za 1. pololetí:  20. září 2020

Do poznámek prosíme uvést příjmení dítěte, třídu, popř. kroužek, děkujeme.

Prosíme Vás, aby okopírovaný doklad o zaplacení kroužku děti předložily vedoucímu kroužku ke kontrole.

 

 

Kroužky začínají od 14. září 2020.

Lektoři si vyzvednou žáky ve školní družině, kam je opět po kroužku vrátí. Samostatně přicházející děti se musí informovat u lektora prostřednictvím emailu, případně na vrátnicích školy.

Jestliže, jste se nedostali na vybraný kroužek, kontaktujte emailem lektora emailem: jmeno.prijmeni@campanus.cz

Často se po prvním kroužku stává, že se místa uvolní. První lekce kroužků bývají seznamovací, chvíli trvá, než se děti ze všech oddělení shromáždí, prosíme tedy o shovívavost.

Volná místa

Již teď víme, že zůstalo několik volných míst v těchto kroužcích:

Fio 1, Klub zábavné logiky, Pelmeláček, Fotbal, Sportovní hry, Anglická konverzace, Flétna, Konverzace s Andrew, Atletika 2 pro 4.-5. třídy. V případě zájmu kontaktujte lektora .

 

Pokyny k platbě za zájmové kroužky školy

Částka za každý kroužek, který dítě navštěvuje, se hradí pololetně.

na účet: 19-77825369/0800              Variabilní symbol: 3 + kód kroužku + ID dítěte

Platba za 1. pololetí:  20. září 2020

Do poznámek prosíme uvést příjmení dítěte, třídu, popř. kroužek, děkujeme.

Prosíme Vás, aby okopírovaný doklad o zaplacení kroužku děti předložily vedoucímu kroužku ke kontrole.

KÓD NÁZEV KROUŽKU DEN ČAS LEKTOR TŘÍDA KAP. CENA
 pololetí
1 FIO1 (Feuersteinovo instrumentální obohacování)  pondělí 13.00 – 14.00 Pavla Bartošová 1. 10 1000,- Kč
2 FIO2 (Feuersteinovo instrumentální obohacování)      neotevřeno      
3 Klub zábavné logiky 1 pondělí 14.00 – 15.00 Ivana Štěpánová 4. – 5. 16

zdarma

zdroj EU

4 Klub zábavné logiky 2 pondělí 15.00 – 16.00 Ivana Štěpánová 2. – 3 12

zdarma

zdroj EU

5 Nitka – kroužek šití a vyšívání pondělí 14.00 – 15.30 Hana Boháčová 3. – 9. 10 1000,-Kč
6 Pelmeláček pondělí 14.00 – 15.00 Marika Maisnarová 2. – 4. 14 1000,- Kč
7 Fotbal pondělí 14.00 – 15.30 Adam Mihál 1. – 2. 20 750,-Kč
8

Sportovní hry

pondělí 14.00 – 15.30 Radovan Dejneka 3. – 4. 14 750,- Kč
9 Trampolínky pondělí 14.00 – 15.00 Martina Paučová 2. – 5. 10 750,- Kč
10

Atletika pro děti 1

pondělí 14.00 – 15.00

Petra Podroužková

Radka Čížková

2. – 3. 16 750,- Kč
11 Anglická konverzace pondělí

15.00 – 16.00

Veronika Šachová 6. – 9. 10 750,- Kč
12

Flétna – začátečníci

pondělí 15.30 – 16.15 Jitka Kudrnová 1. –  3. 10 750,- Kč
13

Hudební kroužek Orffík

úterý 14.00 – 15.00 Eva Kalinová 2. – 4. 9 750,- Kč
14 Přírodovědný kroužek úterý 14.00 – 15.00 Radka Řeháčková 1.-2. 20 1000,- Kč
15 Keramika 1 úterý 14.00 – 15.00 Tereza Sahulová 1. – 5. 16 1000,- Kč
16 Keramika 2 úterý 15.00 – 16.00 Tereza Sahulová 1. – 5. 16  1000,-Kč
17 Jóga úterý 15.30 – 16.30 Martina Štěpánová 1. – 2. 12 1000,- Kč
18 Němčina hrou     neotevřeno      
19 Atletika pro děti 2 čtvrtek 15.00 – 16.00

Petra Podroužková

Radka  Čížková

4. – 5. 16 750,- Kč
20 Zumbatonic čtvrtek 14.00 – 15.00 Dominika Majerová 3. – 4. 16 750,- Kč
21 Badmintonové hrátky čtvrtek 14.00 – 15.00

Dagmara Kožárová

Dominika Tabernausová

4. – 5. 24 1000,- Kč
22 Kreativáček čtvrtek 14.00 – 15.00 Alice  Středová 1. – 2. 16 1000,- Kč
23

Šikovné ručičky

čtvrtek 15.15 – 16.15 Adéla Ilchmanová 2. – 4. 16 1000,- Kč
24

Bezpečnost

v kyberprostoru

    neotevřeno      
25 Když matika nejde čtvrtek 14-15 Petra Hažová 2.- 3. 12 750,- Kč
26 Dramatická výchova dle dohody dle dohody Ivana Kejzlarová 7. – 9 20 1000,- Kč
27 Výtvarná výchova     neotevřeno      
28

Konverzace

s Andrewem

dle dohody dle dohody Andrew Horne  8. – 9. 15 1000,- Kč

  

další kroužky (placeno zvlášť) – více na www.campanus.cz – volnočasové aktivity

Šachy

 pondělí 15,30 – 16,15 www.sachovykrouzek.cz

Pavel Vávra

SK Dvojka –

florbal a atletika

pondělí až pátek

www.dvojkaflorbal.wz.cz, www.atletikadvojka.wz..cz

Josef Tůma, Vladimír Řehoř, Olga Dobešová, Jakub Borovský, Petr Martinů

AT Domino

 www.atsdomino.cz

Iva Bičišťová

Anglická družina

anglickadruzina@seznam.cz, tel.: 608 99 44 11

Pavlína Suková

Taekwon-do

www.tkd.cz

Martin Zámečník

Robotika pro děti www.robokids.cz, info@robokids.cz Ladislav Zahrádka
Cyklistika/ plavání

 

 

 

www.pocta.bikegallery.cz

tel.:734233214

Pocta – cyklo – plavání

 

pan Petrák

 

Děkujeme za Váš zájem a věříme, že se Vašim dětem bude v zájmové činnosti dařit.

Vaše případné dotazy zasílejte na: radka.rehackova@campanus.cz

 

 

 

< předchozí článek
Cross Cup 1. a 2. třídy školní kolo
další článek >
CIS – přihlašování na kroužky

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Informace k výuce od 30. listopadu

(aktualizováno 25.11.) Do školy jdou všichni žáci prvního stupně, žáci druhého stupně se střídají takto (sudý a lichý týden podle systému Bakaláři): sudý týden od 30.11. 6. A, B +…

více »
Ilustrační obrázek

Informace k činnosti školy od 16.11.2020

Vážení rodiče, vzhledem k postupnému uvolňování epidemických opatření, se od 16.11.2020 činnost školy upravuje takto: Informace k výuce od 16.11.2020 Původně plánované ředitelské volno 16.11. není, tento den probíhá distanční vzdělávání podle…

více »
Ilustrační obrázek

Organizace distančního vzdělávání

Škola poskytuje žákům vzdělávání distančním způsobem, pokud z důvodu krizového opatření vyhlášeného podle krizového zákona, nebo z důvodu nařízení mimořádného opatření podle zvláštního zákona, anebo z důvodu nařízení karantény podle…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení