Štafetový pohár – republikové finále

Dne 1.10.2020 se ve Vlašimi uskutečnilo republikového finále sedmého ročníku Štafetového poháru základních škol. Naše družstvo mladších žáků se umístilo na nádherném 3. místě. Štafeta starších žáků byla na krásném 4. místě. Děkujeme všem závodníkům za skvělou reprezentaci školy.

< předchozí článek
Minifotbal – zrušeno
další článek >
Výskyt Covid

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Balíček okamžité pomoci Pražanům

Vážení rodiče, prostřednictvím školy můžete žádat o finanční podporu na školní aktivity pro své dítě (stravné, školné, družiny a kluby, fond solidarity). Škola bude žádosti (tiskopis v příloze) přijímat ve…

více »
Ilustrační obrázek

Hurá, prázdniny jsou tady!

Milé děti, vážení rodiče, přejeme vám krásné léto plné dobrodružství a skvělých zážitků. Není důležité, zda prázdniny strávíte na horách, u moře, u babičky, na táboře, doma nebo třeba na…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení