Relaxační přestávky

I v současné době chodí žáci po třetí vyučovací hodině ven na relaxační přestávku. K pobytu venku je využíváno několik míst v areálu školy včetně vnitřních atrií s herními prvky a pingpongovými stoly. Žáci na přestávku přicházejí postupně, podle toho, jak vyučující ukončují jednotlivé hodiny. Režim přestávek byl konzultován s Hygienou hl. města Prahy, která tuto aktivitu podporuje. Během přestávky jsou dodržována stanovená hygienická nařízení.

Prosíme, zajistěte dětem vhodné teplé oblečení včetně zimní obuvi. Relaxační přestávky nejsou povinné, doposud však nemáme od rodičů žádnou informaci o tom, že dítě nemá ven chodit.

Děti si tuto chvilku venku velmi užívají, protáhnou se, provětrají si hlavičky a lépe se pak soustředí na další vyučování.  

< předchozí článek
Prezenční výuka
další článek >
Vánoční prázdniny

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Poděkování za hladký průběh testování

Milí rodiče, milé děti, milí kolegové, velice děkujeme za dnešní testování žáků (12. 4. 2021). Přístup všech k testování žáků byl velmi zodpovědný, přesto se celé ráno odehrálo v duchu…

více »

Online dotazník k testování žáků 19. 4.

Vážení rodiče, abychom byli co nejlépe připraveni na pondělní návrat vašich dětí do školy, který je spojen s testováním, moc vás prosíme o vyplnění krátkého online dotazníku https://forms.gle/wcNornAHFTmLkNwE9.Pomůže nám, když…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení