Zdravá svačina aneb malí kuchtíci ve školních družinách

 

ZŠ Campanus s finanční podporou MAP II Prahy 11 vyhlásila soutěž pro děti ve školních družinách. Cílem soutěže bylo upevnění stravovacích návyků dětí mladšího školního věku a připomenutí významu zdravých potravin pro život. Soutěž měla původně proběhnout v KC Zahrada a jednotlivé týmy z různých škol JM zde měly ukázat své kulinářské dovednosti. Kvůli bezpečnostním opatřením nemohla soutěž proběhnout v plánovaném rozsahu, přesto se nám ji podařilo uskutečnit. Akce se zúčastnily 4 školy – ZŠ Campanus, ZŠ Donovalská, ZŠ Mikulova a ZŠ Květnového vítězství 1554.   

Prezentace výsledků ZDE

< předchozí článek
DVPP – Vedení třídnických hodin
další článek >
Dobrovolná konzultace k přijímacímu řízení pro 9. ročníky s paní učitelkou Plačkovou

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Reprezentační ples ZŠ Campanus – 6.3. 2024

Vážení rodiče, vážení příznivci naší školy, srdečně Vás zveme na reprezentační ples ZŠ Campanus, který se uskuteční 6. března 2024 od 18,00 ve Společenském sále Kongresového centra Praha. Vstupenky budou…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení