On-line školní pokladna

Školní program – návod pro rodiče

1. Registrace do Školního programu

Před registrací:

  • Pokud jste již registrováni a potřebujete registraci i na jiné škole – není třeba se registrovat znova – napište na email podpora@skolniprogram.cz – jméno rodiče + jméno dítěte + škola, nové dítě připojíme
  • Školní program je plně funkční v klasických stolních PC a v prohlížeči Chrome http://www.google.com/intl/cs/chrome/
  • Pokud se Vám nedaří spustit Školní program v zaměstnání, je to omezením na firemní síti. Registraci doporučujeme provést na domácím počítači, kde nejsou žádná omezení. Případně můžete k registraci využít počítač ve škole.

Registrace:

  1. Na webu školy vyhledáte a prokliknete záložku Školní program, popřípadě http://www.skolniprogram.cz/login
  2. Po kliknutí na Registrace můžete využít registraci přes Vaše již existující účty a to Facebook, Google, Microsoft Live.
  3. Jako první uvedete ID Vaší školy (48132306) a po zobrazení školy pokračujete kliknutím na Vybrat.

Dále vyplníte formulář (v případě registrace přes Facebook, Google, Microsoft Live je již vyplněno jméno a email) a potvrdíte proklikem na Zaregistrovat.  Pokračujte pak dle dalších instrukcí. Vyplňte uvedené údaje včetně všech Vašich dětí – nezapomeňte na sourozence! Dále potvrďte tlačítkem zaregistrovat.

(Pokud máte dítě i na jiné škole, kde se využívá Školní program, dejte o tom info na podpora@skolniprogram.cz, dítě Vám bude připojeno externě!) Objeví se: Děkujeme Vám za registraci. (Byl Vám zaslán email).  Držte se instrukcí v emailu a registraci dokončete. Počkejte na schválení registrace třídním učitelem. Informace o schválení Vám bude zaslána emailem.

  1. Přihlaste se na stejné stránce, kde jste prováděli registraci zadáním registrovaného emailu a hesla a nebo přes Facebook, Google, Microsoft Live.

2. Moduly Školního programu:

Škola má jen jeden z modulů, které Školní program nabízí:

Pokladna.  Zobrazí se identifikační údaje pro platby záloh do školní online pokladny. O výši plateb Vás informuje třídní učitel. Na této stránce máte průběžně zobrazen přehled školních akcí a tomu odpovídající výpis z plateb. Vše probíhá bezhotovostně a přehledně. Podrobný návod naleznete v záložce ŠP – Pokladna.

Kontakt na podporu:

Při problémech s registrací, přihlášením, zasláním záloh na pokladnu, prosím kontaktujte naši podporu:

podpora@skolniprogram.cz

tel: 731 303 265

 

 

< předchozí článek
Campak? Na Campanus!
další článek >
MAP II – pracovní skupina Rovné příležitosti

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Ymkárium v ZŠ Campanus

Vážení rodiče,rádi bychom Vás informovali o tom, že od září se budou v prostorách školy a jejím okolí pohybovat sociální pracovníci Nízkoprahového klubu pro děti a mládež Ymkárium. Vašim dětem…

více »
Ilustrační obrázek

Babí léto 2023

ZŠ Campanus Vás srdečně zve na divadelní představení dramatického kroužku 1. stupně, na pohádku s názvem Na skok do pohádky. Tuto sobotu 16. 9. v 10:00 hod. zahajujeme na hlavním…

více »
Ilustrační obrázek

Volby do školské rady – výsledky

  Na základě sečtení hlasovacích lístků se členy Školské rady ZŠ Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 stávají: Mgr. Eva Bělinová, zákonný zástupce dětí z 6. A a 9. BMgr.

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení