Lyžařský výcvik Benecko

Upozornění pro rodiče.

Z organizačních důvodů je přesunut návrat z lyžařského výcviku. Předpokládaný příjezd je v pondělí mezi

13.00 – 13.30 hod v závislosti na sjízdnosti silnic. Děkujeme za pochopení.

10.1. Pondělí

Právě jsme vyjeli. Jsme unavení, ale plní zážitků  a těšíme se domů. Někteří by ale ještě lyžovali.

Veškeré fotografie z lyžařského  výcviku si děti budou moci stáhnout ve škole na flash disk. 

Děkujeme za Vaši podporu během lyžařského výcviku.

9.1. Neděle

Dopoledne závody ve slalomu – zvládli ho všichni a moc pěkně. Odpoledne lyžujeme co to jde. Večer vyhodnocení , balení  a zítra hurá domů.

8.1. Sobota

Dnes se nám sluníčko zatím neukázalo, ale i tak statečně lyžujeme. Těla nás už trochu bolí, ale lyžujeme opravdu všichni , i ti začínající. 

Otevřít fotku 

7.1. Pátek

Dopoledne lyžujeme, máme krásné počasí, sluníčko. Odpoledne vytoužený výlet do obchodu a večer překvapení – večerní hrátky a soutěže ve sněhu.

Otevřít fotku    Otevřít fotku

6.1. čtvrtek         

Dnes je nádherné počasí. Svítí sluníčko , připadl sníh a tak hurá na svah. Testování proběhlo v pořádku, všichni negativní, ale pozitivně naladěni.Večer přednáška Horské služby s ukázkou vybavení.

Otevřít fotku

5.1. Středa

Hurá na lyže. Dnes už všichni jezdíme , zdokonalujeme techniku. Večer  hrajeme společenské hry.

4.1. ÚTERÝ

Díky nepřízni počasí jsme alespoň vyrazili na procházku a zvládli výstup na Žalí.  Večer jsme shlédli dokument o nejvyšších horách světa.

Na lyžařský výcvik jsme všichni dorazili v pořádku. Počasí nám zatím moc nepřeje, ale sněhovou nadílku očekáváme již zítra. Včera jsme zvládli bez deště rozřazení do skupin a otestovali lyže prvními sjezdy. Pro dnešek jsme zvolili pohybové aktivity uvnitř hotelu. Zítra už se těšíme na lyže 🙂

< předchozí článek
Hygienická opatření platná od 3.1.2022
další článek >
Plavecký výcvik – 2.třídy

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Příměstský tábor “ROSTU VENKU”

Dobrý den, nabízíme další příměstské tábory, které budou v létě organizovány ve spolupráci se ZŠ Campanus www.atsdomino.cz S kódem “Camp150” nabízíme Vašim žákům slevu 150,- Kč na akci.

více »
Ilustrační obrázek

Karanténa

Vážení rodiče, systém Bakaláři (Komens) je přetížen. Proto předávám informaci tímto způsobem. Omikron bohužel v naší škole mohutně udeřil. Zítra 21.1. budou nově v karanténě tyto třídy: třída / skupina…

více »
Ilustrační obrázek

Příměstské tábory

Vážení rodiče, milí žáci,naše škola opět nabízí letní příměstské tábory pro děti od 3 do 15 let, které organizuje agentura Sportjoy.18.- 22.7.2022Pohádkový příměstský tábor STORYJOYPohybový příměstský tábor BABYJOYDobrodružný příměstský tábor…

více »
Ilustrační obrázek

Lyžařský výcvik Benecko

Upozornění pro rodiče. Z organizačních důvodů je přesunut návrat z lyžařského výcviku. Předpokládaný příjezd je v pondělí mezi 13.00 – 13.30 hod v závislosti na sjízdnosti silnic. Děkujeme za…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení