Karanténa – další informace

V minulém týdnu se omicron prohnal naší školou. V karanténě se vystřídalo 743 žáků z 28 tříd. Tento týden začínáme s 346 žáky v karanténě a bez 25 pedagogů. V karanténě je také celá kuchyň. Nevaříme, zajištěny jsou na pondělí a úterý bagety. Jedeme v “nouzovém stavu”.

Žáci, kteří jsou ve škole, se učí podle rozvrhu bez odpoledního vyučování. 

< předchozí článek
Bruslení – 5.E
další článek >
Hygienická opatření s platností od 31.1.2022

Aktuálně z naší školy

Ilustrační obrázek

Jarní dílny v ZŠ Campanus 29.3.

Milé děti, vážení rodiče, prarodiče a všichni ostatní, přijďte na naše tradiční Jarní dílny a užijte si ve škole zajímavé odpoledne. Můžete si ozdobit velikonoční vajíčko, perníček, uplést pomlázku, vyrobit…

více »
Další aktuality »

Bakaláři

Rychlý přístup do internetové aplikace sdružující všechny funkce školy online.

Přihlášení